O nás

Náš internetový obchod jsme založili roku 2012 pod značkou Smilargan a zafinancovali z osobních zdrojů, proto jdeme dopředu po malých krůčcích a náš sortiment rozšiřujeme postupně. Díky našim úzkým kontaktům na marocké výrobce můžeme nabídnout nejkvalitnější produkty přímo od komunity berberských žen.
Veškeré naše produkty pochází totiž výhradně z Maroka, které je jedinou zemí odkud pravý arganový olej pochází. Pro velkou spokojenost zákazníků ve Francii jsme se rozhodli zaměřit také na trh v České Republice a postupně proniknout na trh dalších zemí střední a východní Evropy.

Veškeré oleje mají certifikát ECOCERT a SZÚ a plní mezinárodní standard kvality extra panenského oleje.

Během roku 2014 jsme náš sortiment rozšířili o opunciový olej a kosmetiku na bázi tohoto oleje, a dále pak kosmetiku Aleppo ze Sýrie.

Kromě internetových obchodů s kosmetikou máme také internetový obchod Šeherezád, který se specializuje na dovoz orientálních produktů z Turecka. Najdete na něm nejen orientální dekorace a orientální bižuterii, ale také turecké koření, čaje a kávy, turecké sladkosti Lokum, textil a zboží z istanbulského Grand Bazaaru.
Dále provozujeme internetový obchod Dermokil, který dováží jílovou kosmetiku z Turecka.

 

Bc. Lucie Vrkotová
Jednatelka a ředitelka společnosti

 

jednatelka smilargan lucie vrkotova

 

Anife Ismet Hassan Vyskočilová
Tvář kosmetiky

 

tvar kosmetiky smilargan anife vyskocilova