Henna

Henna

Henna je po dlouhá staletí používaná jako barvivo a v posledních letech si našla své místo i na českém trhu. Vyrábí se z listů rostliny lawsonia, která roste především v Asii. V naší nabídce najdete hennu určenou pro péči o vlasy a v podobě tetovacích past.

 

Největší výhodou henny je její 100% přírodní složení, proto není třeba se obávat žádných alergických reakcí či vyrážek, naopak jsou velmi prospěšné. Nejen, že vlasy lehce obarví, ale zároveň je posílí a zpevní a ochrání je před nepříznivými vnějšími vlivy.

Henna v podobě tetovacích past je v orientálních zemích rozšířená především na tzv. henna nocích, kdy se aplikuje na ruce. Jistě jste už viděli snímky indických nevěst s krásně pomalovanýma rukama a konečně si tyto ozdoby můžete udělat doma také.

 

HENNA NA VLASY

 

Ráda byste změnila barvu svých vlasů, ale nechcete je zatěžovat přílišnou chemií? Vyzkoušela jste už spoustu přípravků, které slibují zkrásnění vašich vlasů, ale stále jsou zničené? Pak je na čase použít hennu na vlasy. Jde o drcené bylinné listy, které se smíchají s vodou a nanesou na vlasy. Henna vlasy lehce obarví, ale zároveň jim dopřeje hlubokou péči. Vytvoří na nich ochranný filtr, který zabrání vnějším podmínkám, aby je poškozovaly, například smog, sluneční paprsky či vítr. Henna na vlasy také zabraňuje předčasnému maštění vlasů a tvorbě lupů.

 

HENNA TETOVACÍ PASTY

 

Barvení rukou a nohou hennou můžete vidět v orientálních zemích především během různých důležitých svátků a obřadů, například svateb. V Indii je nevěsta pomalována přímo v den svatby, v Turecku se ještě před svatbou koná tzv. kina gecesi, henna večer, kdy je snoubencům do dlaně vložena henna a zlatá mince, která jim přinese bohaté a šťastné manželství.

Tetování hennou je také častým suvenýrem, který si turisté přivážejí z dovolené. Pokud jste i vy zatoužili po takovém doplňku, zakupte si henna tetovací pastu a ozvláštněte své tělo kdykoliv se vám bude chtít.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Henna na vlasy 100g

Přírodní henna na vlasy z Turecka. Balení obsahuje 100 g zeleného prášku.Co je to vlastně Henna?..

100,00 Kč Cena bez DPH: 82,64 Kč

Henna - tetovací pasta přírodní hnědá - Hemani 33g

Henna - tetovací přírodní pasta na ruce či nohy, díky které si můžete vytvořit dočasné tetování. Pas..

130,00 Kč Cena bez DPH: 107,44 Kč