Marulový olej

Marulový olej

O afrických ženách se říká, že jsou jedny z nejkrásnějších na světě. Určitě na tom má podíl i užívání marulového oleje pocházejícího právě z Afriky. Z plodů marulovníku jsou vylupovány pecky, které se několik dlouhých měsíců suší, aby z nich byla vyloupána jadérka, ze kterých se za studena lisuje právě marulový olej.

 

V čem je marulový olej tak výjimečný? Stejně jako arganovému oleji se mu přezdívá tekuté zlato, je vhodný pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie. Ať už vás trápí problematická pleť nebo se na vašem obličeji objevily vrásky, je čas zvolit marulový olej. Obsahuje ještě více antioxidantů než arganový olej, takže vaši pokožku perfektně vyživí a poradí si se vším nevítaným, ať už jde o jizvičky, ranky, akné či již zmíněné vrásky. K tomu všemu ji ještě regeneruje a vy tak budete prostě zářit. Marulový olej můžete používat buď po vyčištění pleti nebo místo denního a nočního krému nejen na obličej, ale i na celé tělo.

 

A když už budete mít perfektní pleť, chce to mít i perfektní vlasy. Nemusíte si kupovat žádný další přípravek, opět pomůže marulový olej bohatý na vitamíny a mononenasycené kyseliny. Naneste pár kapek do vlasů, kde je do hloubky hydratuje a zregeneruje, zocelí roztřepené konečky a zlepší strukturu vlasu.

Zobrazit:
Tříděno podle:

BIO Marulový olej 50ml

Olej z marulového stromu, který je znám jako sloní strom, je novinkou na českém kosmetickém trhu a v..

500,00 Kč Cena bez DPH: 413,22 Kč

BIO Marulový olej 125ml

Olej z marulového stromu, který je znám jako sloní strom, je novinkou na českém kosmetickém trhu a v..

800,00 Kč Cena bez DPH: 661,16 Kč